artykułów: 0
wartość: 0

RTVAGD24.com

O firmie

O NAS:
  Serdecznie witamy w sklepie internetowym RtvAgd24.com. Oferujemy Państwu wysokiej jakości sprzęt RTV/ADG do użytku domowego. Pochodzi on bezpośrednio od producentów, dzięki czemu możemy zaproponować rewelacyjnie niskie ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt marek: Clatronic, AEG, Bomann oraz Profi Cook. Wszystkie produkty są objęte 24-miesięczną gwarancją.


OFEROWANE MARKI:

Oferta marki Clatronic Oferta marki AEG   Oferta marki Bomann
Oferta marki ProfiCook 

 


OBSŁUGA / DOSTAWA / DOSTĘPNOŚĆ TOWARU:
     Zapewniamy rzetelną i fachową obsługę oraz profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru asortymentu. Gwarantujemy szybką realizację zamówień (do 48h). W zakresie dostaw korzystamy z usług sprawdzonej i wiarygdnej firmy kurierskiej GLS oraz Poczty Polskiej. Szczegóły dotyczące form i kosztów dostawy znajdą Państwo w sekcji: Koszty dostaw. Prezentowane na stronie produkty są rzeczywiście dostępne. Nie umieszczamy w sklepie towaru, którego nie posiadamy fizycznie w magazynie. Przy każdym towarze znajduje się graficzny wskaźnik dostępności:

RtvAgd24.com - wskaźniki dostępności towaruNASZA FIRMA:

Właścicielem sklepu jest firma OSI24.pl . Zespół OSI24.pl to grupa profesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu w obsłudze sklepów intenretowych. Od początku działalności naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi naszym klientom, tak aby nasi odbiorcy mogli korzystać z dobrodziejstw zakupów elektronicznych z maksymalną wygodą i bezpieczeństwem wykonywanych transakcji. Nasze dane: OSI24.pl ul.Górna 20A, 45-403 Opole, NIP:7541180709 , REGON:161591565

Zgłaszanie reklamacji
e-mail: biuro@osi24.pl
OSI24.pl Marcin Grzegorczyk
ul. Górna 20A
45-403 Opole