artykułów: 0
wartość: 0

RTVAGD24.com

Formy płatności

Możliwe są następujące formy płatności:

- płatność za pobraniem (przy odbiorze):
umożliwiamy dokonanie zapłaty za zamówiony towar w momencie jego dostarczenia przez firmę kurierską lub pracownika Poczty Polskiej. Opcja ważna tylko w przypadku przesyłek gdzie kwota pobrania nie przekracza 2000 zł.

- przedpłata na konto:
klient dokonuje wpłaty za zakupy na konto sklepu: mBank 23 1140 2004 0000 3002 7517 3817 . Przedpłatę można wykonać w placówce bankowej, na poczcie lub za pomocą banków online (przelew online). Klienci wybierający tę formę zapłaty otrzymują e-maila, który zawiera nr konta sklepu oraz kwotę jaką należy wpłacić za towar. Bardzo prosimy o podanie w tytule wpłaty: numeru zamówienia oraz swojego imienia i nazwiska. Wysyłka towaru następuje najczęściej w następnym dniu roboczym po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu.

- przedpłata na konto, płatności internetowe Transferuj.pl:
klient wybierający formę przedpłaty na konto może skorzystać z wygodnej i bezpiecznej płatności internetowej Transferuj.pl. Umożliwia ona wygodne dokonanie przedpłaty bezpośrednio w procesie składania zamówienia. Klient jest bezpośrednio przekierowany do systemu Transferuj.pl, gdzie spośród kilkudziesięciu banków może wybrać swój i jednocześnie uzyskać wypełniony formularz przelewu. Dokonanie przedpłaty z wykorzystaniem Transferuj.pl nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Szczegóły po kliknięciu w poniższy baner.

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 35 banków